Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 59
» Son Üye: ujeuw80
» Toplam Konular: 456
» Toplam Yorumlar: 885

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 20 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 20 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
PUBG Filmi
Forum: Tanisalim Kaynasalim
Son Yorum: Laplace
Dün, Saat: 20:24
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Thulium Lazer Baby Face
Forum: Tanisalim Kaynasalim
Son Yorum: Laplace
Dün, Saat: 19:40
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Aslı Elif Tanuğur
Forum: Tanisalim Kaynasalim
Son Yorum: Laplace
Dün, Saat: 19:33
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Baby Face
Forum: Tanisalim Kaynasalim
Son Yorum: Laplace
Dün, Saat: 19:24
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4
vodafone internet kampany...
Forum: Tanisalim Kaynasalim
Son Yorum: Laplace
Dün, Saat: 17:11
» Yorumlar: 0
» Okunma: 7
turkcell superonline müşt...
Forum: Tanisalim Kaynasalim
Son Yorum: Laplace
Dün, Saat: 16:53
» Yorumlar: 0
» Okunma: 5
Turkcell bedava internet ...
Forum: Tanisalim Kaynasalim
Son Yorum: Laplace
Dün, Saat: 16:47
» Yorumlar: 0
» Okunma: 8
Betpapel - Ispanyol Devi
Forum: Tanisalim Kaynasalim
Son Yorum: Laplace
Dün, Saat: 16:36
» Yorumlar: 0
» Okunma: 5
Authentic Justin Jones Je...
Forum: Tanisalim Kaynasalim
Son Yorum: douhua2233
Dün, Saat: 09:01
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4
Türkçe anime izle
Forum: Tanisalim Kaynasalim
Son Yorum: Laplace
Dün, Saat: 08:37
» Yorumlar: 0
» Okunma: 7

 
  PUBG Filmi
Yazar: Laplace - Dün, Saat: 20:24 - Forum: Tanisalim Kaynasalim - Yorum Yok

Gamvie, oyun, yabancılara göz kırpan bir fan filmi yaptık.

PUBG Filmi ile alakalı, yorumlarınızı ve desteğinizi bekliyoruz.

Bu konuyu yazdır

  Thulium Lazer Baby Face
Yazar: Laplace - Dün, Saat: 19:40 - Forum: Tanisalim Kaynasalim - Yorum Yok

Değişmez kıyafetimiz derimiz iç ve dış yaşlanma etkilerine karşı koyabilmesi dokunun kendini yenileyebilmesi sayesinde mümkündür.

Thulium Lazer Baby Face lazer destekli cilt bakımı, gözenek sıkılaştırma, leke azaltma, yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri tedavisinde oldukça etkili FDA onaylı bir teknolojidir.

Thulium lazer ciltte dakikada 6000 mikro kanallar açar ve bu işlem yaklaşık 5 dakika sürer, yani ortalama ciltte 30.000 mikro kanal açılır.

Thulium Lazer Baby Face derideki tamir sürecini uyarırken, hızla iyileşmeyi sağlayan çok küçük çapta kanallar açabilen yüksek teknoloji bir cihazdır. Sistemin ikinci aşamasında açılan kanallardan özel ürünlerin deri altına verilmesi yer alır.

Klasik cilt bakımlarında uygulama yapan kişiye bağlı çok değişken sonuç ve ürünlerin yeterince derin tabakalara iletilememesi söz konusudur. Cilt yenileyici lazerlerin estetikte sağladığı pek çok faydaya karşın sonrasında görülebilen yara ve kabuklanma nedeni ile sosyal hayata bir süre ara vermek gerekebilir.

Thulium Lazer Baby Face ile standardize edilmiş nitelikli bir uygulama gündelik hayattan kopmadan, üstelik çok kısa sürede yapılabilmektedir. Hatta pek çok cilt bakımından dahi daha konforlu olarak gündelik hayata dönülebilmektedir. Sonuç olarak Thulium Lazer Baby Face zengin uygulama çeşitliği ile lazer destekli bir cilt bakımından başlayarak pek çok durumda tedavi seçeneği olarak kullanılabilecek geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Thulium Lazer Baby Face ile;

- Daha kısa süren seanslar ile zaman kaybını önlüyor olacaksınız. Her bir seans ortalama olarak 6 dakika civarı sürüyor olacak.
- Acı hissedilmeyecek ve keyifli bir 6 dakika geçiriyor olacaksınız.
- Çok kısa süreli bir kızarıklık sonucu sizi rahatsız edecek bir görsellik olmayacak ve dolayısı ile kimseye cilt bakımı yaptırdığınızı bile söylemenize gerek kalmayacak.
- İçten dışa bakım ve yenilenme süreci ile en başarılı sonuçlar alınıyor olacak.
- Kısaca tercih edeceğiniz Thulium Lazer Baby Face cilt bakımı ile cildinize tazelik ve fresh bir görüntü katacak, kırışıklıklarınızın azalmasına katkı sağlayacak, cilt gevşeklikleri için çözüm bulacak kısaca cildinizin daha da gençleşmesini sağlıyor olacaksınız.

Thulium Lazer Baby Face uygulamasını Ankara'da güvenle yaptırabileceğiniz merkez Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniğidir. Deneyimli personeli, hijyenik ve nezih ortamıyla güvenle gidebileceğiniz ve uygulamayı yaptırabileceğiniz bir yerdir. Thulium Lazer Baby Face hakkında merak ettiklerinizi sormak ve bilgi almak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.ozgurkoldas.com.tr

Bu konuyu yazdır

  Aslı Elif Tanuğur
Yazar: Laplace - Dün, Saat: 19:33 - Forum: Tanisalim Kaynasalim - Yorum Yok

Aslı Elif Tanuğur Samancı BEE'O Propolis markasının kurucusudur. 23 farklı ödüle layık görülmüş bir kadın girişimcidir. Gıda Yüksek Mühendisidir. İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent'te firmasını kurmuştur.

Aslı Elif Tanuğur Samancı, İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü'nden 1996 yılında mezun oldu ve 2000-2013 yılları arasında bal sektöründeki firmalardan birinde Ar-Ge ve Kalite Direktörü olarak görev yaptı. Bu arada yüksek lisans öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü'nde tamamladı.

Oğlunun antibiyotik alerjisine çare aradığı dönemde propolis ve arı sütü ile tanıştı. Oğlu 11 aylıktan itibaren 2 ayda bir yüksek derecede ateşleniyordu ve sürekli antibiyotik vermek zorunda kalıyordu. 5 yaşına geldiğinde antibiyotiklerden dolayı çok kötü bir alerji gelişti ve tedavisi de yoktu. Doktor çocuğunun bağışıklığının aşırı düşük olduğunu belirtti. Tanuğur, oğlunun bağışıklığını arttırmak amacıyla bilimsel çalışmaları, tıbbi yayınları araştırmaya başladı. Tıbbi yayınlarda sürekli propolis ve arı sütü ile karşılaşıyordu. Bu ürünlerin tüm dünyada bağışıklığı doğal yollarla güçlendirmek için kullanıldığı, prematüre doğan bebeklerde dahi enfeksiyonlara karşı kullanıldığını gördü. Tanuğur da bu ürünleri temin edip çocuğuna vermeyi düşündü. Fakat ülkemizde üretilmediğini ve Çin'den geldiğini öğrenince öncelikle oğlu için kendisi üretmeye karar verdi. 6 ay kendi ürettiği propolis özütü ve arı sütünü kullandıktan sonra oğlunda ne ateş ne alerji kalmıştı ve bağışıklığı da artmıştı. Bu şifayı görünce tüm annelere ulaştırma hayaliyle yola çıktı.

Türkiye'de daha önce üretilmeyen propolisi yine Türkiye'de ilk kez "Sözleşmeli Arıcılık" mode
li ile üretmek ve proses yöntemini geliştirerek insan tüketimine uygun hale getirmek için Taylan Samancı ve Prof. Dr. Dilek Boyacıoğlu ile birlikte 2013 yılında firmasını İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent'te kurdu.
Tanuğur; 2013 yılından bu yana, arı ürünleri alanındaki uzmanlığıyla, yurt içinde Beeo ve BEE'O UP, yurt dışında BEE & YOU markasıyla propolis, arı sütü, ham bal, polen ve arı ürünleri içeren %100 doğal ve sağlıklı sürülebilir karışımları tüketicilerine sunmaktadır.
Tanuğur; BEE'O markasıyla online ve perakende kanalında (CarrefourSA, Macrocenter, Migros ve bazı Joker, Gratis mağazaları), BEE'O UP markası ile de eczanelerden ürünlerini satışa sunmaktadır. Türkiye'de toplam 5000 noktaya ulaşmıştır.
BEE'O ürünlerine Türkiye'den ulaşmak için; beeo.com.tr

Amerika'da online olarak tüm Amerika'ya ayrıca distribütörler aracılığıyla New York, Boston, Florida ve New Jersey gibi bölgelerde dağıtımını gerçekleştirmektedir. BEE & YOU ürünlerine Amerika'dan ulaşmak için; bee-and-you.com
Tanuğur, Amerika'da kendi web sitesine ek olarak, Amazon, Wallmart gibi e-ticaret sitelerinde de ürün satışı gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra, Kore, Almanya, Hollanda, İsviçre, İngiltere, Avusturya ve Suudi Arabistan'a ürünlerini ihraç etmekte ve Anadolu propolisini bir dünya markası yapma yolunda ilerlemektedir.

Propolis Nedir?
Propolis arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladıkları çok güçlü antioksidan ve antimikrobiyal etkilere sahip tamamen doğal bir arı ürünüdür. Arılar tarafından, kovandaki mikropları yok etmek ve kovanın sterilizasyonu için kullanılır. Nar suyundan 80 kat daha yüksek antioksidan aktiviteye sahiptir.
Propolis kovanda hangi görevi görüyorsa, doğru işlendiği takdirde insan vücudunda da aynı etkileri gösterir. Virüs ve bakterileri yok ederek bağışıklığın doğal fonksiyonunu destekler ve vücudun hastalıklarla savaşmasına yardımcı olur. Düzenli tüketildiğinde hastalanma sıklığının azalmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra, propolisin solunum sistemi rahatsızlıklarında, ağızda çıkan yaralar, aftlar, uçuklarda, mide bağırsak rahatsızlıklarında kullanım alanının bulunduğu ve kansere karşı etkilerinin de olduğu yapılan bilimsel çalışmalar ile ortaya konulmuştur. Ayrıca, yapılan bilimsel çalışmalar ile vücutta sağlıklı ve canlı hücre sayısını arttırmaya yardımcı olduğu da gösterilmiştir.

Ham Bal Nedir?
Ham bal, kovandan alındığı hali ile tüketime sunulan doğal baldır, pastörize ve filtre edilmemiştir. Pastörizasyon balın içerisinde doğal olarak bulunan enzimler, vitaminler ve antioksidan özelliğe sahip bazı fenolik ve flavonoid yapıdaki faydalı bileşenlerin azalmasına neden olurken; filtrasyon da balın içerisinde doğal olarak bulunan polenlerin azalmasına neden olur. Ham bal, pastörize edilmediğinden ve polenleri tutacak şekilde filtre edilmediğinden besin içeriği tüm doğallık ve saflığıyla korunmaktadır.

Bu konuyu yazdır

  Baby Face
Yazar: Laplace - Dün, Saat: 19:24 - Forum: Tanisalim Kaynasalim - Yorum Yok

Bir cilt yenileme lazeridir. Thulium lazer teknolojisinin yardımıyla etkili anti-aging maddeleri cildin alt katmanlarına ulaştırarak optimum fayda sağlıyor.

Cilt lekelerini gidermeye yönelik yaptığımız lazer uygulamaları temel olarak lekelerin bölünmesi, parçalanması prensibine dayanır. Baby Face Thulium Lazeri, diğer lazer uygulamalarından farklı olarak ciltte kontrollü ufak zedelenmeler oluşturup, kişinin vücudundaki makrofaj denilen bağışıklık sisteminin parçalama görevini üstlenen hücrelerinin sorunlu (lekeli) bölgeye yönlendirilmesi prensibine dayanır. Thulium lazerin etkisinin arkasında yatan mekanizma kişinin kendi vücudundaki yenileyici ve iyileştirici hücrelerin tetiklenmesinler. Thulium lazeri cilt lekelerinin tedavisi, yanık ve akne skarı, anti-aging tedavisi ve ince kırışıklıkların tedavisinde kullanılabilmekte ve olumlu etkileri ilk seanstan itibaren izlenmektedir.

Baby Face Bakımının Önemi
Parlak ve genç kalma özelliğini koruyabilen, canlı, nemli, dolgun ve eşit tona sahip bir cilde sahip olmak istiyorsak bakım konusunu es geçmemek doğru bir karar olacaktır. Cildimize iyi bakmak için pek çok kozmetik ürününden faydalanıyoruz. Bu kullandığımız ürünlerin cildimizin yüzeyinde kalmayarak alt katmanlara ulaşması ayrı bir önem taşımaktadır.

Baby Face Ne İşe Yarar?
Baby Face; 1927nm dalga boyuna sahip thulium lazer ile yapılan bir cilt bakım ve yenileme sistemidir. Bu sistemde thulium lazer ışınları ile deride mikro-kanallar açılmakta ve cildin sorununa göre seçilen A vitamini, C vitamini, Tranexamicacid; Resveratrol, kök hücre içeren nano partiküküllü Lasemd ampulleri cilde yedirilmektedir. Hem thulium lazerin etkisinden hem de ampüllerin antioksidan; anti-aging ve aydınlatıcı etkisinden faydanılmaktadır.
• Öncelikle tedavi süresinin kısa olması (10-15 dakika süre)
• Ağrısız bir yöntem olması nedeniyle anesteziye ihtiyaç duyulmaması
• Kısa sürede geçen hafif bir kızarıklıktan başka herhangi bir yan etkinin olmaması ve tedavinin sonrasında günlük yaşama geri dönülebilmesi
• Thulium lazerin etkisi ve kullanılan kozmesötiklerin ciltte emilmesi için ideal ortamı sağlayarak, içten dışa doğru iyileşmeyi hızlandırması

Baby Face Nasıl Uygulanır?
Bakım iki aşamada yapılır. İlk aşamasını cildin duruma göre thulium lazer ışığı ile cildin yüzeyinde oldukça küçük çapta dakikada 6.000 adet yarattığı mikrokanallar açılır, bu arada cildin sorununa göre seçilen uygun farmesötik ürün (LASEMD Ampülleri) hazırlanır. 4-6 dakikalık thulium lazer uygulamalarının ardından ikinci aşamada cildin ihtiyacına göre thulium lazer desteği ile açılan deliklerden cilt altına kendi özel ürünleri yedirilir, sonrasında ortalama 10 dakika maskesi uygulanır.


Baby Face Nerelerde Kullanılır?
Klasik cilt bakımına destek olarak,
Gözenek ve cilt sıkılaştırma,
Ciltte beyazlatılmasında,
Cildi parlatmasa,
Kırışıklık gidermede,
Anti-aging bakımlarda,
Melazma tedavisine destek olarak,
Pigment azaltılmasında,
Skar dokuların azaltılmasında,
Boyun ve dekolte bakımında,
Boyun gençleştirmede kullanılmaktadır.

Baby Face Kaç Seans Uygulanmaktadır?
Kişinin cildindeki sorununa bağlı olarak 1-2 hafta aralıklarla 3-4 seans uygulanabilir.
Tek seans bile sonuçları açısından oldukça tatminkardır.

Baby Face Nerede Yaptırılır?
Baby Face Cilt Bakımı uygulamasını Ankara'da güvenle yaptırabileceğiniz merkez Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniğidir. Deneyimli personeli, hijyenik ve nezih ortamıyla güvenle gidebileceğiniz ve uygulamayı yaptırabileceğiniz bir yerdir. Baby Face hakkında merak ettiklerinizi sormak ve bilgi almak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
http://www.ozgurkoldas.com.tr

Bu konuyu yazdır

  vodafone internet kampanyaları
Yazar: Laplace - Dün, Saat: 17:11 - Forum: Tanisalim Kaynasalim - Yorum Yok

Türk Telekom dünyası yenilik ve avantajlar dünyasında Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile kesintisiz iletişim sağlıyor.

İnternetim bitecek diye korkarak kullanmaya, sürekli mobil veri sınır belirlemeye, internet sorgulamaya son verecek bu kampanyalar sayesinde bedava internete doyacaksınız.
İster evde, ister işte, ister gece, ister gündüz kullanacağınız bu bedava internet kampanyaları ile hayattan kopmayın, hayata bağlanın.

Faturalı ya da faturasız hatlara, gençlere ya da her yaşa sunulan bu kampanyalar içerisinden herkes kendisine göre bir kampanya bulacak ve hiç kimse internetsiz kalmayacak.

Bu arada vodafone internet kampanyaları için sitemizi takip edebilirsiniz.

Sosyal medyada paylaşım yaparken video paylaşmaya çekinmeyecek, sık sık girerek beğeniler, yorumlara anında cevap verebileceksiniz. İşte sizin için en güncel bedava internet kampanyaları!

Prime Cepte Yaz Kampanyası

Türk Telekom müşterilerine her yerde internet sunmaya devam ediyor. Evinizde aktif olarak Türk Telekom internet aboneliğiniz mevcut ancak siz evde değilseniz, internetsiz kalmayın diye bedava internete kavuşabilirsiniz.

Özellikle tatile çıktığınız, gezilere katıldığınız yaz döneminde Türk Telekom bedava internet sayesinde sosyal medya paylaşımlarından geri kalmayın.

Yaz tatili boyunca kullanabileceğiniz bedava internetlerle kesintisiz iletişim sağlayabilirsiniz.

Prime'la 10 GB, 15 GB veya 20 GB tarifelerine gelen faturalı müşterilerin, evde internet aboneliği mevcutsa bu kampanya dahilinde her ay için 10 GB, 15 GB veya 20 GB bedava internet kazanma hakkına sahip oluyorlar.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler SMS ile "CEPTEYAZ TCKN" yazarak 5555'e gönderebilirler. Böylece tüm yaz üç ay boyunca her ay 10, 15 ya da 20 GB cepten internete bedava olarak sahip olabilecekler. Kampanya 31 Ekim tarihine kadar geçerlidir.

E-Faturalı Olana 1 GB Hediye!

Faturalarınızı kâğıda basılı olarak adresinize teslim almak yerine e-fatura 'ya geçin ve Türk Telekom'dan 1 GB hediye internet kazanın.

Adresinize gelen ancak bir kez dahi bakmadan attığınız o faturalar için daha fazla ağaç kesilmesine "dur" deyin.

Faturalarınız mail adresinize alarak siz de doğaya katkıda bulunun. E-fatura ile doğadan bir ağacın daha kesilmesini önlemiş olduğunuz gibi cepte internetinizle doyasıya iletişim kurabilirsiniz.

E-fatura aboneliğiniz yoksa "1GB e-mail" adresinizi yazarak 3008'e SMS göndermeniz halinde, faturalarınız artık e-fatura olarak gönderilmeye başlayacak ve hediye internetiniz mobil hattınıza yüklenecektir.

Bir hafta boyunca doyasıya kullanacağınız 1 GB internetinizle kesintisiz iletişim kurun.

SIM Kartınızı Değiştirin, İnternetinizi İkiye Katlayın!

Türk Telekom 4.5 kampanyalarından bir yenisi daha bedava internet sunmaya devam ediyor. Hemen Türk Telekom bayilerine giderek eski SIM kartını 4.5 G uyumlu SIM kartı ile değiştiren faturalı müşteriler 3 ay boyunca geçerli olmak üzere, tariflerindeki interneti ikiye katlıyor.

15.04.2017 tarihi öncesinde Türk Telekom bireysel faturalı mobil müşterisi olan kişiler kampanyadan yararlanabiliyor. 4.5 G uyumlu cihaza sahip olan ve 4.5 G uyumlu SIM karta geçiş yapan, diğer kriterleri de sağlayan müşterilere 3 ay boyunca internetini ikiye katlama fırsatı sunuluyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler, "2KAT" yazarak 5555'e SMS gönderebilirler.

Bu konuyu yazdır

  turkcell superonline müşteri hizmetleri bağlanma
Yazar: Laplace - Dün, Saat: 16:53 - Forum: Tanisalim Kaynasalim - Yorum Yok

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

İnternet kullanımında yaşadığınız sorunu çözme ya da bilgi alma, Turkcell Superonline müşteri hizmetleri direkt bağlanma ile oluyor.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Bağlantısı

Bağlantı kurmanız için yapmanız gereken sunulan telefon numaralarına göre hareket etmektir.

Bu sayede Turkcell Superonline müşteri hizmetleri direkt bağlanma gerçekleşmiş olacaktır. Anında aldığınız hizmet, kısa sürede problemin ortadan kalkması için yeterlidir. Ya da direkt olarak bilgi almak istediğiniz husus konusunda detaylı bilgi sunulacaktır.

Verilen iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Operatörün bildirmiş olduğu konu seçenekleri üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Kampanyalar hakkında bilgi alma, paketleri inceleme, fatura bilgisi gibi farklı seçenekler olabilir. Bu seçenekleri değerlendirmeniz durumunda kısa süre içinde bilgi almanız mümkündür.

Superonline Müşteri Hizmetlerini Arayın

Arama yapmanız için verilen numaralar olacak. Sizin tek yapmanız gereken numaraları tuşlamak. İsterseniz sabit hattınızdan isterseniz de cep telefonunuzdan Superonline müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Peki, Superonline müşteri hizmetleri numarası nedir?

Hem kurumsal hem de bireysel olarak sunulan iki numara olduğunu göreceksiniz. Bu iki numaradan herhangi birini arayabilirsiniz.

Sizin için uygun olan telefon numarasını tuşlayarak, kısa süre içinde bağlantınızın kurulmasını sağlayabilirsiniz.

Superonline bireysel müşteri hizmetleri numarası;
0532 532 00 00

Superonline kurumsal müşteri hizmetleri numarası;
0850 222 1 222

Yukarıda verilen iki numara ile Turkcell Superonline müşteri hizmetleri direkt bağlanma avantajı elde edilebilir. Her iki numara için de anında bağlantının kurulması söz konusudur. Dilediğiniz numarayı tuşlayarak, avantajlı şekilde bilgi alabilirsiniz.

Superonline Müşteri Hizmetleri Kalitesi

Sunulan hizmet tamamen müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmak üzere oluşturulur. Çok daha kısa süre içinde bağlantının kurulması, hemen hemen her konuda bilgi alınması müşteri hizmetlerinin kalitesini gözler önüne seriyor. Müşterilere zaman kaybettirmeden, sorunun çözümlenmesi son derece önemli olduğundan teknik desteğin en iyi şekilde sağlandığını söyleyebiliriz. Herhangi bir problem oluşması durumunda bilgi alabilirsiniz.

Superonline müşteri hizmetleri direkt bağlanma avantajını değerlendirin ve kısa sürede bağlantı kurduğunuz müşteri temsilcileri ile sorununuzu paylaşın.

Talimatlara uygun hareket etmeniz durumunda problem ortadan kalkacaktır.
Daha Fazla Bilgi için: fenobu.com/turkcell-superonline-musteri-hizmetleri-direk-baglanma

Bu konuyu yazdır

  Turkcell bedava internet kampanyaları
Yazar: Laplace - Dün, Saat: 16:47 - Forum: Tanisalim Kaynasalim - Yorum Yok

Ülkemizin büyük operatörlerinden birisi olan Turkcell bedava internet kampanyaları ile de
bu alanda büyük bir pay sahibi olmaktadır.

Özellikle yüksek çekim gücü sebebiyle tercih edilen Turkcell'in sunmuş olduğu internet kampanyaları hakkında sizlere birtakım bilgiler sunacağız.

Bu kapsamda ilk olarak Turkcell'e yeni geçmeyi düşünen kimseler için bir internet kampanyasından bahsedelim.

Hoş Geldiniz İnterneti

Eğer Turkcell operatöründe yeni bir hat almak istiyorsanız bu durumda Turkcell sizlere adeta
torpil geçmektedir.

Zira Turkcell'in internet sitesinde yer alan formu doldurarak form talep etmeniz halinde hat adresinize kadar gönderilmekte ve aynı zamanda da toplam 8 GB internet hediye edilmektedir. Ancak bu hediyeler bir anda yüklenmemekte 4 aya yayılmaktadır.

Yani her ay ekstra 2 GB bedava internet kullanma hakkınız bulunmaktadır.

Eğer sizler de Turkcell'e geçmek ve bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız o halde elinizi çabuk tutmalısınız. Zira kampanya 31 aralık 2017 tarihine kadar geçerli. Bu tarihi kaçırır iseniz kampanyadan faydalanmanız mümkün olmayacaktır.

E Fatura Hediyesi

Diğer operatörlerde de olduğu gibi Turkcell de faturalı olan müşterilerini e fatura kullanmaya
teşvik etmektedir.

Bu kapsamda yıllık olarak 150.000 bin abone ile sınırlı olan bu kampanya kapsamında 1 ay
geçerli olmak üzere 2 GB bedava internet verilmektedir.

Bu bedava internet talimatın verildiği an hatta tanımlanmaktadır. Ancak bu kampanyaya bir
limit konulması nedeniyle elinizi çabuk tutmanızı sizlere öneririz. Ayrıca bu kampanyanın da
31 aralık 2018 tarihine kadar geçerli olduğunu aktaralım.

Salla Kazan

Turkcell kullanıcılarına salla kazan yöntemi ile her hafta birbirinden farklı hediyeler
sunmaktadır.

Bu kapsamda mobil uygulama mağazalarında yer alan Turkcell Hesabım uygulamasını
indiren kullanıcılar haftada bir kez telefonlarını sallayarak hediyeler kazanacaklardır.
Bu hediyeler arasında bedava internetten dakikaya kadar birçok şey bulunmaktadır.
Bu kampanyadan faydalanabilmek için cihazınızın ve hattınızın 4.5G uyumlu olmasına dikkat
etmeniz gerekmektedir.

Eğer cihazınız uyumlu değilse bunu Turkcell mağazalarına giderek uygun kampanyalar ile
değiştirebilirsiniz.

Ayrıca kampanyaya son katılım gününün de 5 ocak 2018 olduğunu belirtelim. Bu tarihe kadar kazanacağınız hediyeleri bir hafta geçerli olarak kullanabileceğinizi de hatırlatalım.

Faturalıya Geçene Özel Kampanyalar

İster yeni bir hat alın isterseniz faturasızdan faturalıya geçin ve isterseniz de başka
operatörden Turkcell faturalıya geçin her bir durum için de Turkcell'in bedava internet
kampanyaları sizleri bekliyor.

Bu kapsamda bedava internet ile birlikte Turkcell TV+ hediyesi de verilmektedir.
Bu avantaj sayesinde evinizde İngiltere Premier Lig maçlarını seyredebilir veyahut da
National Geographic kanalını açarak belgeseller izleyebilirsiniz.
Ancak bu kanalda bazı teknik problemlerin olduğunu da ifade edelim.
Ayrıca bu TV+ hediyesi ile birlikte sizler de internet üzerinden film izleyebileceksiniz. Bu
kapsamda sizlere 5 GB hediye internet tanımlandığını da unutmayınız.
A
ncak bu kampanyanın sizlere ücretsiz bir şekilde sunulma süresi 2 aydır. 2 ayın sonrasında eğer kampanyaya devam etmek isterseniz bu durumda borcunuzu ödemek zorundasınız.
Bu kampanyaya katılmak için ise son tarihin 31 aralık 2017 olduğunu da sizlere hatırlatalım.

4.5G Hediyesi

Eğer 4.5G uyumlu bir cihaza sahip iseniz ancak kartınız 4.5G ile uyumlu değilse bu durumda
bir Turkcell bayiine giderek kartınızın 4.5G uyumlu olanı ile değiştirilmesini isteyebilirsiniz.
Eğer faturalı hat kullanıyorsanız ve bu şekilde hattınızı 4.5G uyumlu hale getirirseniz mevcut
kullandığınız tarifedeki internet paketiniz ikiye katlanacaktır.

Örneğin mevcut tarifenizde 4 GB internet hakkınız var ise bu işlemleri yaptığınız takdirde 1
aylık kullanabileceğiniz internet hakkınız 8 GB'a yükselecektir. Ancak bu iki katına çıkma
olayı 3 ay boyunca geçerlidir.

2 kat Turkcell bedava internet kampanyasına son katılımın 8 ocak 2018 olduğunu da sizlere
hatırlatmış olalım.

Gençlere Özel Kampanyalar

GNÇ Eko Paketi ile GNÇ Eko Yıllık Abonelik paketlerinde bulunan kişiler için gece geçerli
olmak üzere aylık 1 GB hediye internet paketi sunulmaktadır.

Bu sayede gençler gece diledikleri gibi internette vakit geçirebilecekler. Geceden kasıt ise
22.00 ile 06.00 saatleri arasıdır.

Kampanyaya katılmak için GNC GECE 1GB yazarak 2200 numarasına kısa mesaj yoluyla
göndermek yeterli olacaktır.

Kampanyanın geçerlik tarihinin ise 31 aralık 2017 olduğunu da sizlere belirtelim.
Daha fazla bilgi için : fenobu.com/turkcell-bedava-internet-nasil-yapilir

Bu konuyu yazdır

  Betpapel - Ispanyol Devi
Yazar: Laplace - Dün, Saat: 16:36 - Forum: Tanisalim Kaynasalim - Yorum Yok

Betpapel giriş adresini bu sayfa üzerinden güvenli bir şekilde takip edebilir ve güncel olarak bahis oynayabilirsiniz. Bununla beraber Betpapel sosyal hesabını takip ederek de güncel adrese kolayca ulaşabilirsiniz.

Betpapel Giriş Adresi

Güvenilir bahis adresleri konusundabahis oynayan kişilerin aklında bazı sorular yer almaktadır.

Güvenilir Betpapel giriş adresi hangisidir? Bonus veren pek çok adres para çekme sırasında hangi şartlar gerekmektedir.

Gibi sorular sorular gündeme gelse de genel olarak bu sorulara cevap alınabileceği bir muhatap yer almamaktadır.

BetPapel Giriş Adresi Canlı Yardım

Bahis adreslerinde canlı yardım son derece önemlidir. Betpapel giriş adresiyaptığınız zaman kısa süre içerisinde canlı yardıma anında sizde bağlanabilirsiniz.

Oyuncular genel olarak akıllarında herhangi bir soru olduğu zamanlardakısa sürede canlı yardıma bağlanarak sorunlarını çözebilmektedir.

Bahis adresleri üzerinde canlı yardım talebi konusunda bağlantı kurmak istiyorsanız Betpapel adresinden yararlanabilirsiniz.

Betpapel yeni adresine kolayca kayıt olabilirsiniz.Sizde canlı yayına bağlanabilir ve kadar süre içerisinde yetkiliye ulaşabildiğinizi kontrol edebilirsiniz.

Bağlantı yaptıktan sonra kayıt olmak istediğinizi buradan kolayca belirtebilirsiniz. Bazı bahis adresleri ise destek personellerine özel deneme bonusu vermektedir. Şansınızı deneyebilirsiniz.

Betpapel Para Yatırma

Kredi kartı ya da havale kullanılarak para yatırılacak olan bahis siteleri genel olarak daha çok tercih edilmektedir.

Neteller, paykasa bazı para yatırma yöntemleri Türk oyuncularının genel olarak pek de aşina olmadığı para yatırma seçenekleri arasında yer almaktadır.

Bu nedenle Betpapel bahis adresi her zaman en güncel ödeme yöntemlerini sunmaktadır.

Günümüzde en popüler yöntemler arasında yer alan QR kod ile para yatırma ya da Cepbank ile para yatırma seçeneklerini Betpapel adresinde kolayca kullanabilirsiniz.

Tüm bankaların yer aldığı bu hizmetleri güvenilir bahis adresleri üzerinden para yatırma seçeneklerine eklemektedir.

Para yatırma uygulamasından önce ilk olarak bunu hangi yöntem ile yapabileceğinizi detaylı olarak sizde öğrenebilirsiniz.

Betpapel adresi her zaman en kolay ve sorunsuz şekilde para yatırma yöntemlerini kullanıcılarımıza sunuyoruz.

Betpapel Para Çekme

En önemli konu bahis adresleri üzerinden para çekme konusudur. Bahis seven kişileri belirli hamleler gerçekleştirmek ve daha sonra bir kazanç elde etmek için para yatırma işleminden yararlanmaktadır.

Daha sonra durum para çekmeye gelmesi durumunda sürecin en hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlanması gerekmektedir.

Betpapel güncel giriş üzerinden kolay para çekme yöntemlerinden hemen yararlanabilişiniz.
Banka havale işlemleri başlıca para çekme yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem kolay ve hızlı bir yöntem olarak yer almasıinsanların en az bir adet banka hesabı yer almasından dolayı güvenilir bahis adresleri bu hizmetleri kullanmaktadır.

Araştırmalarınız sırasında her zaman bu konuda dikkat etmeniz gereken bir nokta da kolay para çekme yöntemleri yer alıp almadığı ve minimum para çekme limitleri bulunması gerekmektedir.

Betpapel adresi güvenilir bahis adresi bu anlamda oyuncularına en hızlı para çekme yöntemlerini vermektedir.

Bu konuyu yazdır

  Authentic Justin Jones Jersey
Yazar: douhua2233 - Dün, Saat: 09:01 - Forum: Tanisalim Kaynasalim - Yorum Yok

Chicago Cubs right-hander Yu Darvish felt soreness in his troubled triceps tendon after a minor league rehabilitation start Monday night.
Darvish hasn’t pitched in the majors since May 20 because of right triceps tendinitis. The Japanese ace threw five sharp innings for Class A South Bend.
”In the triceps there’s likeliness to get more fatigue there Authentic Logan Cooke Jersey , especially if there’s a long gap between innings,” Darvish said through a translator while wearing ice packs on his right shoulder and right elbow. ”That’s when I feel fatigue there. Not necessarily pain, but I can’t for sure say there is nothing going on in the tricep zone.”
Darvish, who pitched a simulated game last week in Chicago, was set to rejoin the Cubs in Los Angeles on Tuesday. He said his performance was ”not perfect.”
”I will be flying into LA and we’ll be discussing more about the future schedule,” Darvish said. ”It’s not up to me to decide. The coaches and manager will have to watch the (rehab) game and decide. It’s not anything bad. Anyone comes off DL goes through this.”
”It’s day by day,” he said. ”It differs. I had some anxiety coming into this game as I did in the sim game. The goal today was to pitch through four innings and not have to cut it short early because of pain.”
Darvish allowed one run and three hits – a solo homer by Joey Morgan and two doubles – against West Michigan in the Midwest League game. He struck out five, walked none and threw 57 pitches, 41 for strikes.
”He could be back by the end of the week,” Cubs manager Joe Maddon said at Dodger Stadium before Darvish had completed his outing. ”He is pitching right now. He is doing really well. He is throwing a lot of strikes. His fastball has been good and his breaking ball has been good so he is getting really close.”
The 6-foot-5 Darvish Authentic Armani Watts Jersey , who signed a $126 million, six-year contract as a free agent in the offseason, has struggled to a 1-3 record with a 4.95 ERA in eight games. He’s twice been on the disabled list, the first time for flu.
Darvish threw an assortment of pitches, with his fastball reaching 94 mph. He ended the fourth with a 62 mph slow curve to strike out a completely fooled Reynaldo Rivera and received high-fives from his teammates when he reached the dugout.
Julio Teheran was confident he could shake off his slow start against the St. Louis Cardinals on Friday night. Atlanta Braves manager Brian Snitker was not so sure.
Teheran walked the first two batters he faced and then buckled down to retire 15 of the next 16 as the Braves rolled to a 5-1 win over the Cardinals.
Teheran (6-5) allowed just two hits over six shutout innings. He struck out four and did not walk a batter after issuing two free passes over his first 13 pitches.
”The (heat) was kind of bothering me a little bit at first,” Teheran said. ”Then, I started concentrating on the game. When you get your head into what you want to do, everything else is secondary.”
Snikter was initially concerned.
”The first two or three batters, I was wondering if he was going to make it through,” Snitker said. ”Then he just kind of righted himself and he was sharp Authentic Justin Jones Jersey , efficient. His stuff was really good.”
It marked the fifth time this season that Teheran tossed six or more scoreless innings in 16 starts.
”He threw us a bunch of strikes and just kept guys off base,” St. Louis infielder Matt Carpenter said. ”He kept us off balance.”
Johan Camargo had three hits including a two-run double to help Atlanta win for only the fourth time in 13 games in St. Louis since the start of the 2016 season.
”We believe in ourselves and everything is possible,” Camargo said.
Dan Winker recorded his first major league save by retiring the only two batters he faced.
Miles Mikolas (8-3) gave up one run on seven hits in 6 1/3 innings for the Cardinals, who have lost two straight.
”I felt pretty good out there,” Mikolas said. ”It was tough dealing with the heat the first couple innings, but after that, I think I settled in.”
The Braves used successive singles by Camargo, Dansby Swanson and Danny Santana to load the bases with one out in the seventh. Austin Gomber relieved Mikolas and his first pitch glanced off Ender Inciarte’s helmet for a 1-0 lead.
Camargo slapped a two-run double off Jordan Hicks in the eighth to push the lead to 3-0, and Swanson capped off the three-run inning with a run-scoring single.
Swanson also had three hits, trying a season high.
Atlanta’s Ozzie Albies singled in the ninth to extend his hitting streak to a career-high nine games Authentic Kyzir White Jersey , and later scored on Nick Markakis‘ sacrifice fly.
Kolten Wong grounded into a fielder’s choice with the bases loaded in the bottom of the ninth as the Cardinals avoided a shutout.
TRAINER’S ROOM
Braves: C Tyler Flowers left the game with a right hamstring cramp after flying out to end the sixth inning. The game-time temperature was 92 degrees, ”I did everything I could to prepare for it,” Flowers said. ”No answer.”
… OF Ronald Acuna Jr. returned to the lineup on Friday after missing 27 games with a left knee sprain. He went 0 for 4 … RHP Brandon McCarthy was placed on the 10-day disabled list with right knee tendinitis. … RHP Matt Wisler was recalled from Triple-A Gwinnett.
Cardinals: INF Paul DeJong went 1 for 3 in his first rehab start with Triple-A Memphis on Friday. DeJong, who has missed 38 games with a fractured bone in his left hand, is likely to be recalled on Monday. … RHP Matt Bowman also began a rehab stint on Friday in Memphis. He has been sidelined with blisters and numbness in his fingers.
UP NEXT
RHP Luke Weaver (4-6, 4.59) will face LHP Max Fried (0-2, 4.09) in the second of the three-game series on Saturday. Weaver struck out a season-high nine batters in an 8-2 win at Milwaukee on June 24. Fried was scratched from a scheduled start at Gwinnett on Friday.
#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

Bu konuyu yazdır

  Türkçe anime izle
Yazar: Laplace - Dün, Saat: 08:37 - Forum: Tanisalim Kaynasalim - Yorum Yok

Dünya geneli en çok sevilen çizgi filmleri artık sizlerin ayağına getiriyoruz, dilediğiniz zaman sitemize giriş yaparak ücretsiz Hd kalitesin de bu filmleri izleyebilirsiniz. İster uzun metrajlı ister kısa metrajlı tüm Anime izle ayrıcalığını web sitemiz içerisinde gerçekleştireceksiniz. Hd kalitede sunmuş olduğumuz bu hizmeti üstelik bilgisayar ortamında ve aynı zamanda da akıllı cep telefonları, tabletlerde de izleyebileceksiniz. Tamamen ücretsiz olarak en iyi çizgi filmleri izleyebileceksiniz ve tüm bölümleri tek part şeklinde sitemize eklemekteyiz. Kategoriler içerisinde ise en çok sevilen tüm dizileri ve filmleri ekledik, böylelikle de sizler de kendi zevkinize uyan kategoride ki filmleri ya da anime dizileri izleyebileceksiniz. Türkçe anime izle ayrıcalığı ile aynı anda da Türkçe dublaj olarak dünyanın her yerinde ki filmleri izleyebileceksiniz. Anime filmlerimiz içerisinde herhangi bir sansür eklenmemiştir ve tüm çıplaklığı ile alt yazılı olarak bu filmleri izleyebileceksiniz. Üstelik hiçbir bölümü kaçırmadan sitemize eklediğimiz içerikleri ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Sitemize üye olarak yorum yapmak ve birçok ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. Yeni bölüm eklendiği anda sizlere bildirim gidecek ve böylelikle de üye olmanın ayrıcalığı sayesinde hiçbir bölümü kaçırmamış olacaksınız. Hd animeler ile artık daha kaliteli bir şekilde seyri elde edeceksiniz ve bu alanda da muhteşem bir zevk alacaksınız. Anime tutkunları için hazırlamış olduğumuz sitemiz tamamen anime film ve diziler üzerine güncellenmiştir. Sizler de en iyi şekilde bu muhteşem film ve dizileri izleyebilecek aynı zamanda da sadece bilgisayar üzerinde değil akıllı cep telefonlarınız da dahi sitemiz içerisinde tüm bu ayrıcalıklardan yararlanabileceksiniz. Bilgisayar başında olmak zorunda kalmadan nerede olursanız olun anime film ve dizileri izleme keyfine varacaksınız. Hemen sizler de sitemize girin ve bu muhteşem Hd kalitesinde ki görüntülerden sizlerden yararlanın. Sitemize her gün yeni bir film eklemekteyiz ve böylelikle de sizler hiç sıkılmadan hiç izlemediğiniz filmleri karşınızda göreceksiniz ve bu harika seyir keyfini de elde edeceksiniz. Tek part şeklinde eklenen bu filmleri tek bir tıklama ile de izleme keyfine varacaksınız.

Bu konuyu yazdır