Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Farkındalığa uyanma aşamasında karşılaşılan Ruhsal “öğretmen” ve “rehberler”

Farkındalığa uyanma aşamasında karşılaşılan Ruhsal “öğretmen” ve “rehberler”

Ruhsal farkındalık çerçevesinde uyanmış bir ruhun bir öğretmene değil bir deneyimli biriyle konuşmaya ihtiyacı vardır. Çünkü ruhsal farkındalığa uyanmış biri o dilin bilinciyle zaten kendisini uyanmamış olanlar artık anlayamayacaktır ve gittikçe de eski topluluğundan uzaklaşacak hatta dışlanacaktır. Çünkü frekans tutmuyordur artık. Ama bir yandan da değişen frekansı kendisine hızla kendisine denk frekansları çekecektir.
Maalesef günümüzdeki “öğretmen”ler kendilerine fan’lar arıyor; bu tıpkı bir vampir yuvasına benziyor. fanları kendisinin egolarını beslemeleri içinde çevresinde tutarken “öğretmen” kendisine hizmet edilmesi amacıyla etrafındaki hayranlarını kendi izini takip etmesi için eğitiyor. Bu eğitimde ruhsallıktan en ufak bir iz yoktur maalesef.

Bir de “öğretmen”siz eğitilenler vardır ki, bunların frekansları hiç bir zaman fiziksel platformda kendisine eş bir frekansa rastlama şansı bulamayanlar “ruhsal rehberleri” tarafından eğitilirler. Ve bu rehberler asla ve asla öğretmen değildirler; onla kapıyı gösterirler ama açmazlar. Bu ruhsal rehberler öğretmen değildir, onlar frekansa gelenlere bir şey öğretmezler aslında, onlara sadece veriler verirler ve yorumlamasını eğitilene bırakırlar ki bakış açılarını genişletebilsinler. Onlara sadece en önemli tek bir kuralı öğretirler o da “Aradığın şeyi kendin bulman gerekiyor. Ve bu her şey olabilir, ama asla bu arayışın benim verilerimle olmayacak. Sana aradığın şeyi senin verilerinle aramanı öneriyorum. Benim aradığım şeyi arayabilirsin ama benim izimi takip etmemelisin. bu nedenle verilerinl iyi analiz et, ve sorgulamalarını doğru yap. Doğru zamanda , doğru yerde ve doğru ruhlarla karşılaşman dileğiyle” der. Başkalarını değil, KENDİNİ BİLmek bu nedenle önemlidir… M:R

Ağustos 10, 2018

Minerva Rinda 260
Cevap bırakın