Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çatı Penceresi ve Isı Kesen Çatı Pencereleri - Fakrocatipenceresi.com
#1
Web Site İsmi : Fakrocatipenceresi.com

Site Başlığı : Çatı Penceresi ve Isı Kesen Çatı Pencereleri - Fakrocatipenceresi.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Nisan 2016

Site Tanıtımı : Standart çatı penceresi arıyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. Fakrocatipenceresi.com isimli internet adresi içerisinde de belirtildiği gibi, buradan en avantajlı fiyatlarla fotokopi ihtiyaçlarınızı karşılama fırsatı bulabilirsiniz.

Çatı penceresi satın almak için yüklü miktarda para ödemenize gerek yok. FAKRO standart çatı pencerelerine ek olarak balkona açılan bir pencere tasarladı. Üstteki asma kanat yukarı doğru açılır, alt kanat ise balkon açıklığına erişim sağlamak için dışarıya doğru eğilir. Ayrıca birkaç yıldır çatı katı merdivenleri satmakta ve uluslararası pazarda lider üreticilerden biridir.

Tarz veya tasarımdan bağımsız olarak, FAKRO pencereleri, potansiyel davetsiz misafirlere karşı etkili bir koruma sağlamak için FAKRO’nun topSafe® sistemi ile donatılmıştır. Yüksek düzeyde güvenlik sağlamak için dış cam sertleştirilir, buna karşılık menteşe ve kilit takviyeleri, birisinin ayağıyla basınç uygularsa pencerenin açılmasını önler.

FAKRO yeniliğe güvenmektedir. Bu yüzden 100'den fazla mühendisin yeni ürünler tasarladığı kendi araştırma ve geliştirme merkezini açtı. Şirket 140'dan fazla patent başvurusuna sahiptir ve şirket çatı-pencere endüstrisini değiştiren yeni bir teknoloji geliştirmiştir. Ekolojiye, enerji verimliliğine ve akıllı eve odaklanan mühendisler, dayanıklı, güvenli ve işlevsel pencereler ve aksesuarlar geliştiriyor.

En uygun standart çatı penceresi hizmeti ile ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt almak isterseniz, 0216 498 89 81 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi